O czym świadczą guzki na stopach?

Witam. Od ponad 4 lat wyskakuja mi rozne gozy. Zaczelo sie od miesniakow na ramionach. Nastepnie w ciazy pierwszej tluszczak na plecach przy kregoslupie. Kolejny na palcu wskazujacym w drugiej ciazy to torbiel. Ten przez noc doslownie. A teraz na stopach kolo wiekszych palcy tez miekkie guzy przypominajace haluksy. Dzisiaj wykonano rtg ostatnich. Do tej pory nie powiedziano mi co jest przyczyna tego. Bardzo prosze o podpowiedz. Zaczynam sie martwic. Mieszkam w Anglii.

Jeżeli ma Pani tendencję do powstawania tłuszczaków, będą się one pojawiać w różnych okolicach i nie ma Pani na to wpływu. Jest to często przypadłość dziedziczna. Te najbardziej przeszkadzające trzeba będzie wycinać.