O czym świadczy mrowienie w stopach i parzenie w okolicy palców?

Od ok mies mam dziwne mrowienia w stopach i parzenie w okolicy palcow najczesciej rano kiedy wstaje albo po wysilku kiedy sie poloze.duzo dzwigam nosze 10kg dziecko praktycznie caly dzien.czasem boli tez klatka piersiowa u gory i mam prad w palcu reki po myciu pod biezaca woda np.rtg kreg robione przed ciaza skolioza odc piersiowego.ekg poprawne,morfologia tez tylko niedobor zelaza mam 30 i wit b12 mam 180.cukier w porzadku.miewam tez stany depresyjne,nerwice i ogolnie jestem w ciaglym stresie.

Do pełnej konsultacji neurologicznej, z całą dokumentacją ; do interpretacji klinicznej!!

Skolioza, mało ćwiczeń, dużo dźwigania,
Osłabienie po ciąży
NIEDOBÓR ŻELAZA=30! Duże niedobory wit B12=180 !!! do diagnostyki i uzupełnienia!! ? Robaczyca, zaburzenia wchłaniania, zła dieta
Niedobów wit D ?? do suplementacji!!
Relax, dobra dieta i ćwiczenia wzmacniające
PEŁNA KONSULTACJA; MORFOL, Żelazo, ferrytyna, TSH; I LECZENIE!!!
Pozdrawiam i zapraszam pilnie

Witam serdecznie,
powina Pani skonsultować swoje dolegliwości z lek.rodzinnym i zrobić należne badania .Od strony psychologicznej dobre byłyby też działania antystresowe,wyciszające emocje i ew.praca nad psychosomatyką/wykonują ją psychoterapeuci/.
Pozdrawiam i zapraszam .