O czym może świadczyć niestrawność, ból głowy, parcie na mocz, bezsenność oraz problemy ze wzrokiem?

Co mi dolega? Witam, na początku mojego opisu powiem kiedy zaczęły się moje objawy, zaczęły się one pod koniec kwietnia przed maturą. Moje objawy od początku tego okresu to problemy żołądkowe-niestrawność , bóle głowy, odrealnienie, od czasu do czasu parcie na mocz, czasami problemy ze wzrokiem, bezsenność--budzenie się w nocy w lęku, niekiedy wysokie ciśnienie i wysoki puls, bóle mięśni, ciągle napięcie, zmęczenie po przebudzeniu, pojawiała się także sennosc i znużenie ale od kilku dni biorę żeńszeń oraz magnez z witamina b6, od kilku dni zupełnie inaczej czuje swoje ciało tak jakby mam zmniejszone czucie, szybko dretwieje mi noga jak mam np nogę na nogę, zesztywnione mięśnie szyi ale to przeszło, bóle w klatce piersiowej- prawdopodobnie nerwobóle, lęk o swoje zdrowie, ciągłe wyszukiwanie chorób które mogą mi dolegać, ostatnio pojawiło się dodatkowo częste oddawanie moczu oraz łatwo i szybko robiące się odgniecenia na skórze, łatwo wypadające włosy, Nadmienie jeszcze że w ostatnim czasie byłem poddany silnemu stresowi w związku z maturami i sytuacją w rodzinie która mnie bardzo poruszyła. Badania które wykonałem w tym czasie to : dwa razy morfologia-ok, badanie kalu na pasożyty- negatywny, badanie moczu-ok, okulista- wyszła minimalna wada plus astygmatyzm, badanie tarczycy - ok, a także rtg górnego odcinka szyjenego- lordoza szyjna spłycona Nie wiem już co mam robić, czasami myślę że jest mi coś poważnego i wpadam przez to w panike..

Może to efekt długotrwałego stresu i zmęczenia ?? Jaki nastrój, sen, dieta, ? Jak tarczyca, wit D, B12 ? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy . Pomocna moze być też rozmowa z Psychologiem.. Pozdrawiam i zapraszam