Czym może być spowodowane drżenie głowy i porywy mięśni?

Dzień dobry, czym może być spowodowane drżenie głowy i takie gwałtowne porywy mięśni? Czy może to być związane z jakimiś zaburzeniami psychicznymi? Dodam, że od miesiąca ciągle boję się, że to może być jakaś ciężka choroba i boję się, że umrę, gdyż naczytałam się o tym dużo w internecie i czuję lek. Proszę o odpowiedź i co powinnam zrobić? Jakie badania?

Witam! Wszystko wskazuje na początek zaburzeń lękowych. Nie należy się zbytnio opierać na wiedzy medycznej pozyskanej od doktora Google. Objawy przedstawiane tam łatwo sobie dopasować, zaś powstający niepokój z czasem narasta i przeistacza się w lęk. Sprawę powinna Pani wyjaśnić podczas konsultacji psychologicznej (Poradnia Zdrowia Psychicznego lub gabinet prywatny). Powodzenia W. Łuczkowski.