Jak poradzić sobie z tym drżeniem kończyn?

Zmagam się z drżeniem kończyn dolnych od ok. roku, czyli tak mniej-więcej od czasu rozpoczęcia studiów daleko od domu i bliskich. Trudno zniosłam ten czas, nawet teraz czasem jest mi ciężko. Ponadto zaznaczę, że jeatem osobą bardzo przejmująca się tym co mówią ludzie, jak patrzą na mnie itd. - i właśnie w takich sytuacjach doświadczam drzenia nóg. Przykładowo dzieje się tak wtedy kiedy stoje miedzy znanymi sobie ludźmi (na uczelni, w kościele) w otwartej przestrzeni gdzie czuje na sobie wzrok. Wtedy czuje drzenie, czuje ze moje nogi sztuwnieja.. Stają się ciężkie, przyspiesza mi bicie serca i robi mi się gorąco. Nie jest w stanie tego zatrzymac.. Mam wtedy problem wtedy z utrzymaniem rownowagi.. Czuje jakbym za chwilę miała upaść. Proszę o pomoc

Witam! W zależności od zasobów finansowych konieczny wydaje się być kontakt z zespołem terapeutycznym (psychiatra, psychoterapeuta, psycholog). Może to być na NFZ, czyli Poradnia Zdrowia Psychicznego - po odpowiednim badaniu zaproponują najrozsądniejsze postępowanie (psychoterapia z ew. odpowiednio dobranymi lekami p/lękowymi. Komercyjnie bez kolejki, ake z uszczerbkiem finansowym. Powodzenia W. Łuczkowski.