O czym świadczą takie objawy u 18-latki?

Dzień dobry, chciałabym zasięgnąć porady na temat mojego stanu zdrowia. Od pewnego czasu miewam momenty, gdzie mam "zjazd" np. wczoraj - przez cały dzień czułam się dosyć dobrze, a w przypadkowym momencie na lekcji czułam się, jakbym "oderwała się od tego świata" - bolała mnie głowa, nie mogłam zrobić przydzielonego zadania, głowa stała się ciężka, czułam się jakbym nie mogła jej utrzymać, patrzyłam się tak jakby z opóźnieniem, całe ciało się tak jakby zbuntowało i stało się ciężkie, jedynie miałam siłę oprzeć głowę o ścianę, patrzyłam się bez celu na jeden punkt. Z czasem mi to stopniowo przechodziło. Mam tak dosyć często... robiłam wyniki i jedynie miałam podwyższone ob. Lekarz ma mnie gdzieś, od pół roku mam problemy z żołądkiem - wypije np. kawę i skręca mnie po tym z bólu, ogółem po wszystkim co jest ciężko strawne, opisałam mu wszystkie objawy a on mi jedynie przepisał apap... xD śmiechu warte. Po za tym często chce mi się spać, boli mnie głowa. Jak ostatnio mierzono ni ciśnienie to miałam 100 na 50, temperaturę mam dobrą, zawsze coś koło 36.5 Prosiłabym o jakąkolwiek wskazówkę... to nie życie a męczarnia czasami, a nikt nawet nie chce mnie wysłuchać (nie mam żadnych udowodnionych chorób, nie przyjmuje żadnych leków, nie jestem w ciąży, nie palę, a alkohol bardzo rzadko w normalnej ilości)

Warto zrobić podstawowe badania krwi, oznaczyć żelazo, ferrytynę wit B12 ; Zadbac o zdrowy tryb życia i dietę lekkostrawną , Unikać używek

Ważna kompleksowa ocena Pacjenta ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Trzeba zadbać o dobrą kondycję i regularne ćwiczenia dla kręgosłupa ! Pozdrawiam i zapraszam; . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog