Czy może to być hipoglikemia?

Zauważyłam złe samopoczucie po posiłkach tzn. po kilku godzinach po spożyciu posiłku - bóle głowy, nadmierne pocenie się, ogromne osłabienie (nogi jak z waty) oraz drżenie rąk. Czułam się jakbym miała zemdleć. Zrobiłam krzywą insulinowo cukrową. Wyniki: glukoza / insulina na czczo: 84 / 5,95 po 1 godz. : 86 / 33,50 po 2 godz. : 68 / 56,90 po 3 godz.: 42 / 2,93 Podczas testu po 2,4 godz. poczułam się bardzo źle. Byłam cała mokra. Ubranie praktycznie przylepiło mi się do ciała. Poczułam się strasznie słaba. Myślałam że zemdleję. Trzęsły mi się ręce i czułam otępienie. Czy to może być hipoglikemia?

Podstawowe badania morfol , żelazo, ferrytyna; ważna krzywa cukrowa i insulinowa na czczo i po obciążeniu glukozą OGGT GLUKOZA I INSULINA o, po 1godz, po 2 i 3 godzoinach ; Tarczyca TSH, FT4, ATG ATPO Może spadki poziomu glukozy , może wzrosty insuliny ?? może inne tło zaburzeń?? WAŻNA REGULARNA DIETA BEZ CUKRÓW: , woda;

Ważna kompleksowa ocena Pacjenta ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Trzeba zadbać o dobrą kondycję i regularne ćwiczenia dla kręgosłupa ! Pozdrawiam i zapraszam; . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog