Co może być przyczyną tej hipoglikemii?

Dzień dobry, Od ok. 12 roku życia borykam się z często pojawiającą się hipoglikemią. Pojawia się wyłącznie rano, przez co nie mogę nawet pójść pod prysznic przed śniadaniem. W ciągu dnia wszystkie pomiary ilości cukru we krwi są poprawne. Próbowałam znaleźć przyczynę i rozwiązanie mojego problemu, ale znalazłam tylko informacje o tym, że w przypadku hipoglikemii porannej należy zredukować ilość stosowanej insuliny. Problem w tym, że... ja w ogóle nie używam insuliny, ani nie choruję na cukrzycę. Próbowałam stosować chrom, który podobno "reguluje poziom cukru we krwi", ale tylko pogorszył sytuację, gdyż okazało się, że w rzeczywistości nie reguluje, a obniża poziom cukru. To samo było z morwą białą. Bardzo proszę o informację jaka może być przyczyna tego zjawiska? Czy powinnam poprosić lekarza o jakieś konkretne badania? Jak można to leczyć? Jeśli powinnam zmienić dietę, to na jaką?

Należy napisać jaka jest wartość glikemii po przebudzeniu. Warto wykonać OGTT oraz oznaczyć krzywą insulinową. Przed pójściem spać można spożyć posiłek obfitujący w węglowodany złożone.