Czy te objawy składają się na coś niepokojącego?

W ostatnim czasie borykam się z bólami głowy, ciągłym uczuciem zimna, duszności, osłabienia. Problemy z zasypianiem sprawiają że niekiedy zasypiam przez 1-2 godziny, a jak już zasnę i śpię książkowe 8 godzin i tak budzę się niewyspana. Niedawno doszły jeszcze nudności przez które zupełnie straciłam apetyt i zmuszam się do chociażby małych posiłków. Ciągłe poczucie zaciśniętego żołądka i chęci zwymiotowania towarzyszą mi od paru dni. Czy te obiawy składają się na coś niepokojącego, z czym od zaraz muszę udać się do lekarza czy raczej to efekt nałożony przez zmęczenie i przepracowanie?

Mogą wskazywć na zaburzenia nastroju, zmęczenie, apatię, problemy osobiste, w szkole, w domu....

Ważna kompleksowa ocena Pacjenta ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Trzeba zadbać o dobrą kondycję i regularne ćwiczenia dla kręgosłupa ! Pozdrawiam i zapraszam; . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog