Jakie badania mam zrobić przy takim samopoczuciu?

Od kilku dni pobolewa mnie głowa tak dziwnie. Nie jest to ból stały, pojawia się czasami. Jest to coś w stylu takiego obiazenia głowy, głównie z przodu na czole. Oprócz tego czuję się ciągle zmęczona i mam problemy z koncentracją. Czasami mam też niskie ciśnienie. Czym może to być spowodowane? Od ok. 3 miesięcy piję codziennie rano siemię lniane (2 łyżki ziarna zalane szklanka przegotowanej wody). Oprócz tego od miesiąca biorę witaminy centrum ona. Czy jest to możliwe, że czuję się tak przez siemię lub te witaminy? Jeśli nie to co może być przyczyną jakie badania powinnam zrobić?

Konieczna pełna konsultacja Ocena stanu fizycznego, emocjonalnego, wyników badań ; dieta tryb życia, problemy, stresy, praca, dom.... Okres pandemii, izolacja, lęki, sprzyjają zaburzeniom nastroju, depresji, bez senności.... Brak ruchu, siedzenie - nasilają bóle głowy, karku, apatię ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog