O czym świadczą moje wyniki AMH i FSH?

Witam, jestem akurat przed wizytą w klinice płodności ale wizyta za miesiąc a ja już chciałabym aby ktoś zinterpretował moje wyniki czy AMH 0,35 i FSH 21 są złe?? naprawde nie mogę się nigdzie doczytac a zalezy mi na tym aby wiedzieć co oznaczaja te cyfry. Kazde laboratorium podaje inne zakresy i nie wiem czy to źle czy dobrze.

Stężenie hormonu poniżej 1,0 ng/ml oznacza niski poziom AMH. Fizjologicznie występuje u kobiet w okresie pomenopauzalnym, jednak może świadczyć także o przedwczesnym wygasaniu czynności jajników. Jeżeli wynik dotyczy kobiety w młodszym wieku, niezbędna jest konsultacja ginekologiczna i wykonanie dalszej diagnostyki.