O czym świadczą moje wyniki badania płuc?

Wycinek z o. GPL Bronchitis chronica cum fibrosi. Ck Pan tylko w prawidlowym nablonku . LCA w nacieku zapalnym. Popluczyny oskrzelowe.. Mikrofagi plucne, nablonki oskrzelowe, granulocyty wieloplatowe obojetnochlonne, nablonki plaskie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza chorób płuc i ustalenie dalszego postępowania, ew konsultacja lekarza reumatologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.