Jak mam ocenić swój wynik?

Proszę o ocenę wyniku Adenocarcinoma intramucosum intestini crassi. Dodatkowo drobny fragment błony śluzowej jelita grubego o cewkowo-kosmkowej architektonice z dysplazją małego stopnia. Adenoma tubulare cum dysplasia minoris gradus intestini crassi. Excisio completa.

Lek. Tomasz Budlewski

rak gruczołowy jelita grubego, konieczna wizyta u onkologa i ustalenie dalszego postępowania.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.