O czym świadczą nudności, ból z tyłu głowy oraz biegunka?

Na weekend byłam w górach i nie wiem czy to ma coś wspólnego z Moimi objawami. Przy powrocie zaczęłam mieć straszne nudności, ból głowy z tyłu, biegunka oraz ból poniżej szyji z prawej strony promieniujacy do prawej ręki. Ból jest podobny do tego jak przy dotyku siniaka. Co to może być? Proszę o.pomoc!!!

Lek. Michał Lenard

Mogło u Pani wystąpić zatrucie pokarmowe, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!