O czym świadczą punkty rubinowe na skórze?

Jestem konietą. Mam 24 lata. W ostatnich dniach pojawiło sie u mnie kilka "punktów rubinowych". Nigdy ich nie miałam natomiast teraz powstało kilka jednocześnie. Na klatce piersiowej, brzuchu i szyi. Są jeszcze dosyć małe. Co to moze oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć Proponuje udac się do lekarza rodzinnego