O czym świadczy różowa plama na skórze?

Pomocy, problem ze skórą Witam Was, od około 5 dniu zmagam się z dziwnym uczuciem. Dziwnym, bo wcześniej nie miałam problemów ze skórą. Rzecz w tym, że w okolicy prawego ramienia, pojawia mi się dość intensywna zaróżowiona plama, która strasznie swędzi i robi się chromowana. Za pierwszym razem po 2 dniach zniknęła ale wczoraj znów się pojawiła. Nie jest to zbyt komfortowe uczucie. Czy może ktoś z Was ma pojęcie co to może być? Czy powinnam zastosować jakąś maść?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć nalezy wykonać badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego