O czym świadczą różne zabarwienia śluzu?

Witam
Mam 16 lat i w dniu oczekiwanego okresu kochałam się z chłopakiem. Spadła nam prezerwatywa. Okres spóźniał mi się 3 dni, następnie trwał jak zawsze 7 dni. Po kilku dniach, kiedy powinny pojawić się u mnie dni płodne, na bieliźnie zauważyłam żółty śluz, następnego dnia śluz stał się przezroczysty z białymi gródkami. Teraz jest brązowy.
Co to może oznaczać?
Pilnie proszę o pomoc!
16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Plamienia mogą być spowodowane różnymi przyczynami. Może to być plamienie okołoowulacyjne, ale też może być to plamienie spowodowane zagnieżdżeniem zarodka w macicy. Aby wykluczyć ciążę, należy wykonać test ciążowy.
Natomiast śluz z białymi grudkami może świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych.
Aby wyjaśnić przyczynę Pani dolegliwości wskazana jest konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam