O czym świadczą szybko pojawiające się i znikające zmiany skórne?

Witam, od paru tygodni pojawiają mi się różne zmiany: krosty, pręgi, takie grudki, swędzi skóra - ręce, ramiona, uda. Wychodzą same z siebie lub mam wrazenie, że kiedy czymś mocniej dotykam, np nioslem w rękach karton i na przedramionach za chwile pojawiają się krosty jakby po tym nacisku. Potrafia tez pojawic się same. Pojawia sie tez swdzenie i wtedy jak sie podrapie to zostają takie "pręgi". Ciezko mi znalezc jakis punkt odniesienia bo nie ma jednej konkretnej sytuacji kiedy to sie dzieje. Moge siedziec i jesc obiad i nagle zaczyna swedziec. Poszedlem do lekarza pierwszego kontaktu, przepisał mi fexofast 180mg i stwierdzil, ze to zmiany alergiczne, ale czy na pewno? Mam waptliwosci. Alegria na co, skoro potrafi sie to samo pojawić? Na rękach, na plecach, czasami na nogach - niczego nie dotykając. Czym to moze byc spowodowane? Przeciez nie moze byc tak, ze czego nie dotkne to wychodzą mi te okropne grudki i po drapaniu pręgi! Proszę o pomoc. Ps. Te zmiany potrafią sie pojawić i praktycznie same zniknąć w ciągu nawet 10min! Ps2. Wstawiam zdjecia pod linkiem https://drive.google.com/drive/folders/1WPkoNHWN1YS0s-tDvBg7h8YUxlaD3H-b?usp=sharing

Lek. Tomasz Budlewski

niestety link nie działa konieczna wizyta u dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.