O czym świadczą wyniki badań hormonów płciowych podczas starań o dziecko?

Witam, Mam 25 lat i staramy się z Mężem o dziecko od 10 msc, wiem że aby rozpocząć leczenie potrzeba 12 cykli. Jesteśmy jednak na tyle niecierpliwi, że postanowiliśmy wykonać badania,prosiłabym więc o interpretację. Dodam, że od prawie 3 lat leczę się na nied.tarczycy (Hashimoto), jestem po operacji usunięcia tarczycy. Obecnie tsh 1,53. Moje wyniki wykonane w 3 dc.: LH 7,06 (2,4-12,6) FSH 6,52 (3,5-12,5) Estradiol 31,48 (12,4-233) Prolaktyna 436,80 (102-496) testosteron 0,45 (0,08-0,48) Pozdraw

Dzień dobry,

badanie wyglądają na prawidłowe, aczkolwiek nie tylko to ma wpływ na samą możliwość zajścia w ciążę. Mogą się Państwo skontaktować z ginekologiem, który ewentualnie zasugeruje poszerzoną diagnostykę.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga