O czym świadczą wyniki krzywej cukrowej i insulinowej u 33-latki?

Witam, wykonałam badanie krzywej cukrowej i insulinowej. Moje wyniki to: Glukoza na czczo: 96 Glukoza po 1h: 121 Glukoza po 2h: 85 Insulina na czczo: 4,4 Insulina po 1h: 32,6 Insulina po 2h: 20,5 Co oznaczają te wyniki?

Interpretacji wyników badań dokonuje lekarz, który zlecił badanie i ma możliwość uzyskania informacji o pacjencie.

Proszę zatem zgłosić się do lekarza kierującego na badanie.

pozdrawiam