O czym świadczą wyniki rtg mojej mamy?
Witam mam wyniki rtg skrzywienie kręgosłupa piersiowego w prawo płuca rozedmowo przejściowe bz ogniskowych wneki prawidlowe blaszka miazdzycowa w łuku aorty serce nie poszerzone zrosty na kopulach przepony zacieniony lewy kat przeponowo zerowy to są wyniki mojej mamy

KOBIETA, 71 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis badania wraz ze zdjęciem RTG muszą być ocenione z uwzględnieniem stanu klinicznego pacjentki przez lekarza prowadzącego, który następnie zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!