O czym świadczą zaburzenia widzenia w przypadku astygmatyzmu?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu, zazwyczaj około godziny lub dwóch po przebudzeniu, przez część mojego pola widzenia przelatuje cień, dając efekt wrażenia gasnącego światła. Trwa to ułamek sekundy, a pojawiło się jakieś pół roku temu. Badanie okulistyczne nic nie wykazało, oczy mam w stanie idealnym pomijając astygmatyzm. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana fałsze konsultacja neurologa oraz ponownie jak sadze okulistyczna