O czym świadczy ból w dole pleców przy kości ogonowej?

Witam serdecznie od soboty mam straszny bolbw dole pleców przy kosci ogonowej prawej strony w sobotę mogłam jesCe chodzić a dziś nie moge nawet stanac a jak stoje to prawa strona boli co mam robic lezec tylko na lewtm boku a kazdy ruch sprawia bol. Co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na rwe kulszową. Konieczne leczenie. Proponuję zgłosić się do lekarza PO Z