Co oznacza ból w kości krzyżowej nasilający się podczas siedzenia?

Witam. Jakis czas temu odczuwalam bol w kosci krzyzowej natomiast teraz bol przeniosl sie nizej i jest do tego stopnia silny ze gdy usiade to nie moge wytrzymac w tej pozycji nawet godziny a juz nie mowiac zeby potem wstac co graniczy z cudem i az lzy leca bol jest zlokalizowany w okolicy kosci ogonowej i nieco w lewo przy probie podnoszenia sie z pozycji siedzacej promieniuje na caly posladek lewy z kolejnymi dniami jest coraz silniejszy i obawiam sie ze pewnego dnia nie wiem czy bede w stanie wstac przez ten przeszywajacy bol. Wspomne ze mam 24 lata styl zycia raczej aktywny,zadnego upadku nie bylo.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na RWE kuszą , proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć