Silny ból w krzyżu z naciskiem na lewą stronę uniemożliwiający zmianę pozycji

Pomocy. Wczoraj podczas chodzenia po domu nagle poczulem silny bol w krzyzu. Odrazu upadlem na ziemie bo bol byl nie do wytrzymania. Na czworaka jakos wdrapalem sie na lozko i leze plasko na brzuchu lub na plecach juz 12 godzin , nie moge wstac , nie moge nawet przybrac pozycji siedzacej poniewaz bardzo boli w krzyzu z naciskiem na lewa strone. Najmniejszy ruch , proba przewrocenia sie na bok lub lekiego uniesienia zeby sie napic bardzo boli . Proszki przeciwbolowe nie pomagaja .

Witam. Opisane bezwzględnie wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badanie lekarskiego i ustalenia ich przyczyny, Proszę bezwzględnie wezwać pomoc lekarską!