Czy ból nogi przy miesiączce jest normalnym objawem?

Witam dostalam okresu mam teraz nie regularny ale problem pojawil sie taki ze strasznie mnie boli lewa noga bol idzie od uda z tylu az do krocza i jak ide tez boli ale bardziej jak pojde sie zalatwic a deska jest zimna to jest taki dziwny bol nie do opisania czy to normalne zawsze mnie brzuch bolal a teraz boli mnie noga nie wiem co zrobic zadne tabletki mi nie pomagaja:( nie moge nawet usnac a jak leze to tez boli pomocy :(

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.