O czym świadczy ból w pachwinie i większa aktywność dziecka podczas grypy w 15. tygodniu ciąży?

Od poniedzialku mialam grype 39 c, silny kaszel i ogolne rozbicie(lekarz zalecil paracetamol i argentin t), dzisiaj jest juz lepiej (sobota)goraczki brak , kaszel znikomy dodam ze jestem w 25 tyg. ciazy i wlasnie dzisiaj zaczela mnie bolec lewa pachwina ciezko mi chodzic i do tego dziecko jest bardziej aktywne czy cos sie moglo wydarzyc? dodam ze ciaza przebiega w jak najlepszym pozadku .

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić bez możliwości badania, ból w pachwinie może być związany z ciążą i większym obciążeniem co do aktywności dziecka to moze wynikac z rozwoju dziecka. W razie niepokoju sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam