O czym świadczy brązowe plamienie w 7. tygodniu ciąży?

Witam, Według moich wyliczeń jestem w 7 tygodniu ciąży. Do tej pory wszystko przebiegało ok do wczoraj.. zobaczyłam przy podcieraniu się brązowa plamkę na papierze toaletowym. Oprócz tego nie mam żadnych objawow. Wizytę u ginekologa mam w środę. Tych plamień jest mało, to moja pierwsza ciąża bardzo się stresuje.

Lek. Tomasz Budlewski

należy mieć nadzieję że wszystko jest ok. u części kobiet np. przez całą ciążę są plamienia różnego rodzaju a ciąża nie jest zagrożona, po badaniu ginekologicznym będzie można coś więcej powiedzieć.