O czym świadczy czerwona wysypka po przyjeździe na Sri Lankę?

Witam, znajduję się obecnie na Sri Lance, dzień po przyjeździe wyszła mi czerwona wysypka na zgięciach łokci, pod pachami i na wierzchu jednej dłoni, pod kolanami nie mam. Nie swędzi. Zmiany są czerwone, lecz nieduże i niewypukłe, w formie miniaturowych kropeczek. Czy ktoś byłby w stanie mi doradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyną może być wiele. Może to oznaczać mniej lub bardziej poważną sytuację zdrowotną i konieczne jest badanie lekarskie w celu wykluczenia tych poważniejszych. Proszę koniecznie zgłosić się tam na miejscu do lekarza