O czym świadczy guz przy wejściu do pochwy?

Jestem w 7 tyg po porodzie. Zostały resztki łożyska które wczoraj zostały usunięte przy łyżeczkowaniu.. Wróciłam do domu do południa wieczorem przy kąpieli czuję ogromny guz torbiel? Przy wejściu pochwy.wielkosc śliwki. Czy to torbiel bartholoniego. Przecież nikt wcześniej nie widział nawet przy zabiegu jej nie było. Rozmiary pokazne. Jak to możliwe?

Lek. Wojciech Zygmunt

Istnieje możliwość, że jest to torbiel lub ropień gruczołu Bartholina. Warto udać się na wizytę u ginekologa, by to skonsultować. Pozdrawiam i życzę zdrowia.