Guz pomiędzy wejściem do pochwy i odbytu

dwa tygodnie temu zauważulam,że między pośladkami niedaleko wejścia pochwy utworzył mi się guz wielkości około wiśni.nie boli nic nie ropieje jest wyraźnie wyczuwalny i sprawia klopoty przy podcieraniu się. co to może być?

Witam! Opisany guzek może wynikać z zaczopowania ujścia gruczołu łojowego, którego wydzielina nie mając możliwości odpływu gromadzi się w postaci guzka. Zmianę powinien obejrzeć chirurg, który po przeprowadzeniu dokładnego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu.