O czym świadczy guz za uchem przy niedosłuchu?

Witam Tydzień temu wyszłam ze szpitala. Mam zdiagnozowany niedosluch odbiorczy i lekkie niedokrwienie błędnika. Podczas rezonansu wyszło, że mam zmiany sluzowkowe w wyrostku sutkowatym. Za tym uchem mam guza, ale lekarz nie zwrócił na to większej uwagi (guzy mam również na szyi). Wyniki krwi mam w gornych granicach normy.Trochę mnie to niepokoi i nie wiem czy przy następnej wizycie u laryngologa poruszyć ten temat czy ignorować to ? Miewam również stany podgoraczkowe.

Oczywiście że należy poruszyć ten temat bez odbioru osobistego z badania i oceny badań dodatkowych nie można w żaden sposób ustawić prawidłowej oczywiście że należy poruszyć ten temat bez odbioru osobistego z badania i oceny badań dodatkowych nie można w żaden sposób ustalic prawidłowej diagnozy