O czym świadczy guzek w obrębie szyi u 20-latki?

Co to może być za guzek w szyi? Od kilku lat mam jakiegoś guza po prawej stronie szyi jest on zlokalizowany na środku na lini ramienia, wyczuwalny jak skręce głowę w lewo, niebolesny. Morfolofię mam w porządku, gdzie powinnam się udać? do lekarza rodzinnego? jakie badania powinnam zrobić? USG też powinnam? Jak Pan/Pani myśli jest to coś groźnego? Pozdrawiam serdecznie :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć