O czym może świadczyć guzek pod piersią na linii żeber?

Witam serdecznie pod lewa piersią a dokładnie na lini żeber a piersią wyczulam bolesny guzek wręcz zgrubienie które przy dotyku boli mam 29lat czy mam się obawiać jestem po okresie kilka dni mam 2 dzieci 8latka i 4 latka czy mam się czego obawiać.

Lek. Michał Lenard

Zmiana z Pani opisu nie wygląda groźnie, ale powinien Panią zbadać lekarz rodzinny, który zleci właściwe leczenie, lub skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!