Wyczuwalny i bolesny guzek po wysiłku fizycznym

Witam w grudniu wyczulam guzek ok 4 cm bardzo bolesny czuje pieczenie dyskomfort zglosilam się na usg lekarz niewykryl nic niepokojącego mówiąc że to moja tkanka gruczołowa. Guzek pojawia się po wysiłku fizycznym np myciu okien grabieniu kiedy dość długo robię coś ręką. Znów się pojawił poszłam do internisty by zbadać węzły pachpwe są ok. 17 idę na usg kontrolne od 2 lat karmię syna lewa piersią która jest ok wszystko dzieje się w prawej piersi,czy t grucZołowa może tak znikać i pojawiać boleć?

Jeśli karmi pani syna tylko jedna piersią, to być może w drugiej piersi następuje zastój pokarmu, który staje się bardziej uciążliwy po wysiłku, bo uruchamia pani szereg mięśni znajdujących się w okolicy co możne zwiększać ciśnienie w "zatkanej" części.