O czym świadczy krwawienie po pozytywnym teście ciążowym?

Witam. 25 maja zrobiłam test ciążowy z wynikiem pozytywnym(bardzo blada kreska). 6 czerwca rano zauwarzyłam brązowe plany a godzinę poźniej dostałam obfitego plamienia(na podpasce były widoczna błona). 9 czerwca rano ponownie wykonałam test ciążowy i wynik nadal był pozytywny. Czy to oznacza że nadal jestem w ciąży czy poroniłam we wczesnej fazie a poziom hormonu jeszcze nie spadł do stanu nie wykrywalności przez test.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć