O czym świadczy moczenie się u dziecka po odpieluchowaniu?

Mam problem z córką. Pod koniec kwietnia skończyła 3,5 roku. W zeszlym roku byla odpieluchowana, ale szybko wrociła do moczenia się. Robiła siku w majtki jak w pieluche. Obecnie zrobi troszke siku i trzyma. Niestety nie wiem czemu, ale nie komunikuje, że chce siku, wiec ją sama wysadzam co jakis czas. Robiłam badania moczu, nie wykazaly zadnych bakterii, usg ok, pasozytow brak. Lekarz kazal jej podawac mimo wszystko furagine przez 2tyg i tez nie pomoglo. Co jeszcze moge zrobic? Nie wiem już czy to problem medyczny, czy jakaś niedojrzałość?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowna wizyta u pediatry i Ew dalsza diagnostyka w tym jak sadze psychologiczna