O czym świadczy niski poziom limfocytów?

Mam niski poziom limfocytów tj. 12,2 % wynik ten utrzymuje się od kilku lat z tendencją malejącą - czy należy się niepokoić, mam 63 lata. Dziękuję za informację. Grażyna

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania się z całością wyników nie można się wypowiedzieć proponuje kierować się zaleceniami lekarza kierującego na badania, sadze ze warto jest udac się do hematologa