Co oznacza poziom limfocytów i eozynofilii?

Jestem mężczyzną. 40 lat. W badaniu z sierpnia 2017 roku poziom limfocytów 1.66, a w badaniu ze stycznia 2018 poziom 1.11, przy normie (1.1 - 6.5). Jednocześnie eozyofile poniżej normy (0.1 - 0.5): sierpień 2017 - 0.04, styczeń 2018 - 0.06. Czy powyższe wyniki powinny budzić niepokój?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. proponuję udać się do lekarza rodzinnego a czy są jakieś objawy?