O czym świadczy opuchlizna kolana tydzień po zabiegu ACL?

Jestem po rekonstrukcji acl,7tyg.Po 4 tygodniach pełne zgięcie, kolano było stabilne. W 5 tyg. zaczynałem biegać. 7 tyg miałem wizytę u lekarza, stwierdził że wszystko super, zrobił testy, poruszał , pozginał kolano. Po wizycie zaszedłem na zakupy, dwie siatki, nic nowego. Wróciłem do domu, położyłem się i po jakiejś godzinie wstaję z bólem kolana, musiałem wyjsć pod dzieci do przedszkola, zrobiłem ok 1 km wracam a tu kolano bania jak tydzeiń po operacji. czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może doszło do jakiegoś uszkodzenia. Proponuje udac sie do lekarza ortopedy