O czym świadczy opuchnięcie kostki?

Witam. Mam 43 lata i jestem kobietą. Od sześciu lat mam spuchniętą jedną kostkę w dół, a od tygodnia puchnie mi druga. Jeszcze sześć lat temu robiłam badania i nic nie wykazały. Teraz puchnie mi druga. Obie wyglądają okropnie już. Jaka może być tego przyczyna? Czy to coś może być poważnego?

Przyczyn może być bardzo wiele nie koniecznie związane ze stawami. Sugeruje rozpocząć diagnostykę u internisty.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch