O czym świadczy powiększenie śledziony?

witam ,zależy mi na konsultacji wyników z krwi. leukocyty 33,9tys/ rdw-cv 15,4 neutrofile 28,21 limfocyty 3,15 monocyty1,29 bazofile1,22 neutrofile83,1 limfocyty9,3 eozynofile0,2 bazofile3,6 pozostałe składniki są w normie. w usg lekko powiększona śledziona. Waga się nie zmienia,innych dolegliwości nie ma.Mocz i rtg klatki w normie. Czekam na wizytę do hematologa Bardzo proszę o konsultacje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć konieczna wizyta u hematologa