O czym świadczy przeskakiwanie w gardle?

Co jakis czas mam dziwne tak jakby uderzania przeskakiwania na wysokosci gardla czy tchawicy nie wiem. Te uderzania wystepuja raz na tydzien i bez kakretnej przyczyny trwaja jakies 3sek potem wszystko wraca do normy czesto mam lekkie dusznosci i gule w gardle. Robilam chyba juz10ekg morfologie rtg pluc echo serca i holter ale nic nie wykazalo bo to uczucie noe wystepuje na codzien.czasem najczesciej po ataki musi mi sie odbic co to moze byc.czuje kiedy to sie zacznie ale nie idzie nad tym zapano

Lek. Tomasz Budlewski

być może warto jest wykonać usg szyi. proponuję udać się do lekarza laryngologa.