O czym świadczy twarda krostka przy mosznie?

Kiedyś na dolnej części skóry penisa, tuż przy mosznie, pojawiła mi się taka twarda krostka (grudka). Utrzymywała się przez jakieś dwa tygodnie, po czym zniknęła. Czy jest to powód do obaw? Bardzo proszę o poradę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mógł to być objaw infekcji, która uległa samo wyleczeniu, jeśli pojawi się ponownie, sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam