O czym świadczy wynik badania EEG 32-latki?

O czym świadczy zapis EEG wykazujący obfitą i dość regularną czynność alfa 9-1 Oc/sec.Na tym tle w okolicach ciemieniowoskron. obustronnie pojawiają się średnionap. zespoły fali ostrej z wolną.Rz obecna, FS, HV bez ist. wpływu na zapis.W EKG rytm zatokowy miarowy oraz poj. pobudzenia dodat. nadkomor.Zapis nieprawidł,wykazuje zmiany pojawiające się napadowo. 2x utrata przytomności w ciągu roku, problemy z koncentracją, uczucie bycia pijanym, zawieszanie się, poczucie bycia"obok"tego co sie dzieje

Witam!
Zespoły iglica-fala lub fala ostra-fala wolna sugerują napady absens, ale trzeba rozszerzyć diagnostykę. To o czym napisałem koreluje z tym co Pani określiła jako "zawieszanie się". Należy powtórzyć badanie EEG standard i wykonać po prowokacji wymuszoną bezsennością.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.