O czym świadczy wynik badania HSG?
Proszę o interpretację wyniku badania Hsg. "Na wykonanym radiogramie uwidoczniono prawidłowe zakontrastowanie większości jajowodu prawego oraz śladowe odcinkowe zakontrastowanie w rzucie jajowodu lewego. Bardzo proszę o wytłumaczenie opisu. Dziękuję

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Opis może wskazywać na niedrożność jajowodu lewego konieczna wizyta u lekarza ginekologa