O czym świadczy wynik badania MR kręgosłupa?

Dzień dobry.Proszę o diagnozę MR.W poz.C3-C4 centralne szerokopodstawne uwypuklenie tarczy m-k do ok.2mm uciskające przednio przestrzeń podpajęczną z obusrtonnym przewężeniem zachyłków bocznych.W poz.C4-C5 centralna szeropopodstawna protuzja tarczy m-k do 2mm uciskajaca przenia przestrzen podpajęczną z lateralizacją obu zachyłków.Krążki m-k w wyżej wymienionych poz.spłaszczone ze zmianami degeneracyjnymi o typie dehydratacji.W obrębie rdzenia na wysok. trzonu kr.C6 ognisko syg.o charak.malacji

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Konieczna łączna interpretacja powyższego wyniki z bezpośrednim badaniem lekarskim.