O czym świadczy drętwienie całej lewej strony, mrowienie w nogach i rękach?

Dzień dobry.Proszę o diagnozę MR.W poz.C3-C4 centralne szerokopodstawne uwypuklenie tarczy m-k do ok.2mm uciskające przednio przestrzeń podpajęczną z obusrtonnym przewężeniem zachyłków bocznych.W poz.C4-C5 centralna szeropopodstawna protuzja tarczy m-k do 2mm uciskajaca przenia przestrzen podpajęczną z lateralizacją obu zachyłków.Dretwienie całej lewej strony, mrowienie w nogach i rękach oraz spastyka nóg.W obrębie rdzenia na wysok. trzonu kr.C6 ognisko syg.o charak.malacji .Po 3 operacjach kręg

Do pełnej konsultacji neurologicznej, z całą dokumentacją ; do interpretacji klinicznej!!

Wielopoziomowa dyskopatia, po 2 operacjach i malacja w rdzeniu szyjnym ,
mogą dać bardzo różne objawy; drętwienia, osłabienia kończyn, nawet spastyczność w kończynach dolnych
Pozdrawiam

Drętwienie i mrowienie jest prawdopodobnie skutkiem ucisku nerwu.
Wymaga Pan stałej, cyklicznej współpracy z doświadczonym fizjoterapeutą.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki