O czym świadczy wynik MR ciała 32-latka?
Rezonan magnetyczny ciała Zmiany patologiczne : - na poziomach L4/5 i L5/S1 kręgosłupa stwierdza się zwyrodnieniową dehydratację, niewielkie obniżenie wysokości i okrężne wypukliny krażków; następcza bezwzględna stenoza centralna kanału kręgowego L4/5 ( wymiar a-p worka oponowego zredukowany do około 8 mm ) oraz niewielkie, obustronne przewężenie otworów m/k L4/5 i L5/S1 - prawowypukłe skrzywienie przegrody nosa. - w okolicy górnego bieguna śledziony subcentymetrowe ognisko o sygnale typowy wo

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie objawy? Na pewno konieczna wizyta u neurochirurga a co do śledzony opis nieskończony