O czym świadczy wynik RTG klatki piersiowej 49-latki?
dzień dobry robilam rtg klATKI PIERSIOWEJ I AM WYNIKI KTORY BRZMI...W OKOLICY PRZYKREGOSLUPOWEJ PO STR.PRAWEJ NADPRZEPONOWO TROJATNE ZAGESZCZENIE MOZE ODPOWIADAC ANOMALIIPRZYCZEPU PRZEPONY LUB NIEDODMIE CO TO OZNACZA I CZY TO COS GROZNEGO>??

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna dalsza diagnostyka. Na podstawie opisu można jedynie zgadywać